ENG / RUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2007. gada 12.novembrī

 

Fotoizstāde "Sievietes karjera tehniskajās nozarēs"

No 12. līdz 28.novembrim tirdzniecības centrā Spice modes alejā ir iespēja aplūkot fotoizstādi “Sievietes karjera tehniskajās nozarēs”, kuru organizē EQUAL projekts “Profesiju segregācijas cēloņu mazināšana” un kuras autors ir fotogrāfs Artis Rams.

EQUAL projekta realizētāji ar fotoizstādes palīdzību vēlas sabiedrības vidū popularizēt un aktualizēt tehniskās nozares un to lomu Latvijā, kā arī lauzt sabiedrības stereotipus par šīm nozarēm, īpaši uzsverot to, ka tehniskajās nozarēs veiksmīgu karjeru var veidot arī sievietes, ka tehniskās profesijas ir aktuālas un ka darbs tehniskajos uzņēmumos norit modernos apstākļos. Izstādes koncepcija ļauj parādīt, ka tehniskajās nozarēs strādājošās sievietes ir gudras, inteliģentas, simpātiskas un pozitīvas un ka viņu ikdienas darbs ir moderns un norit tīrā un patīkamā vidē.

Fotoizstāde tika sagatavota sadarbībā ar vairākiem Latvijā zināmiem progresīvo nozaru uzņēmumiem, tajā skaitā SAF Tehnika, Lattelecom, Citrus Solutions, Jauda, Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca, Skan-Tooling un Kārlis.

EQUAL projekta realizētāji ar prieku aicina visus interesentus laikā no 12. līdz 28.novembrim doties uz tirdzniecības centru Spice un aplūkot fotoizstādi klātienē!

Pēc izstādes beigām fotoizstādes darbi būs aplūkojami arī projekta mājas lapā.

Plašākai informācijai:

Ilze Krieviņa
Komunikāciju – starptautiskās sadarbības koordinatore

         EQUAL projekts “Profesiju segregācijas cēloņu mazināšana”
         Sabiedrības integrācijas fonds
         Brīvības iela 40-39, Rīga, LV-1050
         Tel.: 7243129; 26557329
         E-pasts: [email protected]
         Web: http://equal.lsif.lv