Sākums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Jauniešiem

Progresīvās profesijas

Skolas

Foto galerijas un video

Tātad... „Par ko Tu vēlies kļūt, kad izaugsi?” Pieaugušie Tev to bieži jautā, vai ne? Un ne velti! Gan Taviem vecākiem, gan skolotājiem, gan kaimiņiem – viņiem visiem jāstrādā, lai dzīvotu. Dažiem no viņiem patiešām patīk savs darbs, bet daži to uzskata par garlaicīgu vai pat nenozīmīgu. Kurš no šiem cilvēkiem gribētu būt Tu?

Ir ļoti būtiski jau laikus domāt, kāds darbs apmierinātu un patiktu Tev. Ņemot vērā, ka darbs aizņem ļoti nozīmīgu pieaugušo dzīves daļu, ir svarīgi apsvērt savu nākotni un izvēlēties tādu profesiju, kas der tieši Tev.

Atceries, informācijai ir liels spēks. Ir daudz vieglāk pieņemt efektīvu lēmumu par savu nākotnes profesiju un piemērotāko izglītības iestādi, ja pietiek informācijas, tāpēc ļoti svarīgi ir uzzināt pēc iespējas vairāk par dažādām profesijām, tajā skaitā tehniskajās nozarēs, kas mūsdienās uzskatāmas par ļoti progresīvām, modernām un labi apmaksātām.

Šajā mājas lapas sadaļā Tu varēsi pilnīgāk iepazīt progresīvās profesijas Latvijā un tādējādi izdarīt savu profesionālo izvēli pārdomātāk un veiksmīgāk. Uz priekšu!

Ieskaties mājas lapā 

www.iespejas.lv !!!