Sākums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 jauniesiem  lapa: 1  2  3 

 


Foto izstāde "Sievietes karjera tehniskajās profesijās"

Fotogrāfs - Artis Rams


Jelena Grisina, Jauda  Jelena Grisina, Jauda  Jeļena Grišina, elektroinženiere, “Jauda”.

Jeļena nodrošina, lai uzņēmuma klienti saskaņā ar savām vajadzībām varētu pasūtīt zemsprieguma un vidēja sprieguma elektroiekārtas atbilstoši standartiem un kvalitātes kritērijiem. Viņa tās projektē, aprēķina izmaksas, sagatavo dokumentāciju un komercpiedāvājumus, kā arī konsultē gan ražotnē strādājošos, gan klientus.

Irina Rozenfelde, Citrus Solutions  Irina Rozenfelde, Cirus Solutions  Irina Rozenfelde, kabeļu tehniķe, “Citrus Solutions”.

Irina ir vienīgā sieviete šādā amatā Lattelecom grupā! Darbs nav viegls, jo nepieciešamas ne tikai rokas, piemēram, uzmavu montāžai, terminatoru uzlādēšanai, abonentu ievadu un bojāto kabeļu posmu atrakšanai un nomaiņai, bet arī galva - kabeļu bojājumu vietas meklēšanā un lokalizēšanā pēc dokumentācijas vai ar modernu mērierīču palīdzību.

Julija Pavlova, RER  Julija Pavlova, RER Jūlija Pavlova, elektro- iekārtu montētāja, “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”.

Jūlija strādā aparātu cehā. Viņas uzdevums ir no detaļām un komponentēm pēc rasējumiem montēt apgaismes sistēmu elektroiekārtas, kas paredzētas elektriskajiem vilcieniem.

Valentina Cirganovica, Skan-Tooling  Valentīna Cirganoviča, inženiere, Tehniskā dienesta vadītāja, “Skan-Tooling”.

Valentīnas vadībā tehniskais dienests nodrošina pastāvīgu kvalitātes kontroli ražotajai produkcijai – spiedformām plastmasas izstrādājumu liešanai.