Sākums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 jauniesiem  lapa: 1  2  3 

 


Foto izstāde "Sievietes karjera tehniskajās profesijās"

Fotogrāfs - Artis Rams


Lidija Zālīte, SAF tehnika  Lidija Zālīte, SAF Tehnika  Lidija Zālīte, 1.kategorijas radioaparatūras montētāja, “SAF Tehnika”.

Lidija ODU ražošanas nodaļā ikdienā veic produktu regulēšanu, to parametru pārbaudi un testēšanu, kā arī produktu remontu.

Agnese Brambate, SAF Tehnika  Agnese Brambate, SAF Tehnika Agnese Brambate, materiālu kvalitātes kontroliere, “SAF Tehnika”.

Agnese montāžas nodaļā veic gatavās produkcijas marķēšanu, kā arī produkcijas kvalitātes kontroli un reģistrē veiktās operācijas uzņēmuma uzskaites sistēmā.

Diana Jegorova, Lattelecom  Diana Jegorova, Lattelecom Diāna Jegorova, vadošā telekomunikāciju inženiere, “Lattelecom”

Diāna strādā ar AXE ciparu centrālēm, kontrolē to darbību, novērš bojājumus, analizē centrāles kļūdas un klientu pretenzijas, kā arī nodarbojas ar ISDN2 DDI pieslēgumu izveidošanu un konfigurācijas izmaiņām.

Olesja Terkiha, Jauda  Olesja Terkiha, Jauda Oļesja Terkiha, Elektroiekārtu montētāja, “Jauda”.

Oļesja atbilstoši tehniskajai dokumentācijai montē, komplektē un iepako elektrosadales skapjus un citas elektroiekārtas, kas ir uzņēmuma standartprodukcija un tiek ražota masveidā.

Marina Rimsa, SAF Tehnika  Marina Rimsa, SAF Tehnika  Marina Rimša, radioaparatūras regulētāja, “SAF Tehnika”.

Marina savā ikdienas darbā veic produktu regulēšanu, produktu parametru pārbaudi un testēšanu, kā arī remontu, ja tāds nepieciešams.