Sākums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 jauniesiem  lapa: 1  2  3Foto izstāde "Sievietes karjera tehniskajās profesijās"

Foto izstāde tika rīkota projekta ietvaros un bija apskatāma no 2007.gada 12. līdz 28.novembrim tirdzniecības centrā Spice. Tās mērķis bija sabiedrības vidū popularizēt un aktualizēt tehniskās nozares un to lomu Latvijā, kā arī lauzt sabiedrības stereotipus par šīm nozarēm, īpaši uzsverot to, ka tehniskajās nozarēs veiksmīgu karjeru var veidot arī sievietes.  

Fotogrāfs - Artis Rams


Ineta Ivanova, Lattelecom Ineta Ivanova, Lattelecom Ineta Ivanova, vadošā krosa tehniķe, “Lattelecom”.

Ineta ikdienā nodarbojas ar jauno telekomunikāciju pakalpojumu piegādi, ierīkošanu, papildpakalpojumu aktivizēšanu un bojājumu novēršanu. Viņa arī koordinē darba grupu.

Baiba Freimane   Baiba Freimane  

  Baiba Freimane1.kategorijas radioaparatūras regulētāja, “SAF Tehnika”.

Baiba strādā ODU ražošanas nodaļā un ikdienā veic produktu regulēšanu, produktu pārbaudi un testēšanu, kā arī produktu remontu, ja tas nepieciešams.

Galina Terskiha  Galina Terskiha Gaļina Terskiha, elektroiekārtu montētāja, “Jauda”.

Gaļinas uzdevums ir atbilstoši tehniskajai dokumentācijai montēt, komplektēt un iepakot elektrosadales skapjus un citas elektroiekārtas, kas ir uzņēmuma standartprodukcija un tiek ražota masveidā.

Tatjana Sumajeva  Tatjana Sumajeva  Tatjana Šumajeva, 1.kategorijas radioaparatūras montētāja, “SAF Tehnika”.

Tatjanas darbs ir saistīts ar iespiedplašu un aparatūras montāžu saskaņā ar noteiktām tehnoloģijas un konstrukcijas prasībām un tā laikā nepieciešams nodrošināt un ievērot ražošanas produkcijas un procesa kvalitāti.

Liga Purauska  Līga Purauska, Telekomunikāciju inženierprojektētāja, “Kārlis”

Līga ikdienā sadarbojas ar klientiem, uzklausa viņu vēlmes un pieņem pasūtījumus. Veic projekta izpētes un vāc tehnisko informāciju, kā arī projektē nepieciešamo produktu. Viņas uzdevums ir arī saskaņot savu veikumu ar dažādām valsts iestādēm, lai izstrādātais produkts atbilstu visiem kvalitātes standartiem.